RTV794

RTV794 Lokale omroep Heerde en Epe

advertentie
Geschreven door Linda Seinstra
7-12-2024 12:01


Trots op onze omroep vrijwilligers
Foto: Trots op onze omroep vrijwilligers
HEERDE-EPE- Vandaag, 7 december, is het de Dag van de Vrijwilliger. Ook onze lokale omroep kan alleen maar bestaan uit vrijwilligers en daar zijn we als bestuur enorm trots op.

RTV794 en VVZ kunnen bestaan omdat een groep van totaal 71 vrijwilligers hun inzet en medewerking hieraan verlenen. Vrijwilligers die de techniek voor de uitzendingen verzorgen, vrijwilligers die de presentatie van programma's doen, vrijwilligers die hun tijd besteden aan het redactiewerk en de website, kabelkrant en Facebook, vrijwilligers die programma's maken, vrijwilligers die zorgen voor beeldopnamen of beeld uitzendingen, vrijwilligers die uren besteden aan bestuurswerk. 

Het bestuur van RTV794 en VVZ is dan ook enorm trots op deze vrijwilligers en bedankt hen dan ook op de 'Dag van de Vrijwilliger' voor hun enthousiasme en inzet. Zonder jullie geen lokale omroep!

RTV794  lokale omroep  vrijwilligers 
Epe  Heerde  Nieuws 

 
  • RTV794 TV
  • RTV794 Live Radio
advertentie