Nieuwe vriend voor de VIOS Kidsclub!
VAASSEN - Op zaterdag 19 september kreeg c.s.v. VIOS er een wel heel bijzondere nieuwe vriend bij. Tijdens de aftrap van het nieuwe Kidsclub voetbalseizoen verscheen er namelijk een lieve, stoere vos op het veld!
De komst van de nieuwe mascotte zorgde direct voor veel enthousiasme bij de spelers en supporters van de VIOS Kidsclub. Anouk Prins, coördinator van de Kidsclub, en Thijs Hagen, de vaste trainer van de Kidsclub, mochten de vos namens iedereen hartelijk welkom heten bij onze mooie club.
En omdat de start van een nieuw Kidsclub-seizoen natuurlijk best een klein feestje mag zijn, was er deze ochtend nog veel meer te beleven. De kinderen konden zich laten schminken, lekker springen en spelen op het springkussen en na alle inspanning was er natuurlijk tijd voor iets lekkers, namelijk ijsjes van Rozeboom! Zo werd de eerste Kidsclub-training van het nieuwe seizoen meteen een gezellige en feestelijke ochtend.
Maar… hoe heet onze nieuwe vriend?
Daar kwamen we al snel achter: onze mascotte heeft nog helemaal geen naam! En wie kunnen er nu beter een leuke naam bedenken dan de kinderen van de VIOS Kidsclub zelf?
Daarom organiseren we een namenwedstrijd. De kinderen krijgen een speciale kleurplaat mee waarop zij hun mooiste, grappigste of meest originele naam voor onze vos kunnen invullen. Op de kleurplaat kunnen zij de naam van de mascotte, hun eigen naam, leeftijd en telefoonnummer invullen.
De kleurplaat kan op zaterdag 26 september tijdens de Kidsclub-training worden ingeleverd. Op zaterdag 3 oktober maken we de winnaar bekend. En daar hoort natuurlijk een leuke prijs bij! Maar het allermooiste is misschien wel dat onze nieuwe mascotte vanaf dat moment echt de door de winnaar bedachte naam zal dragen.
De komst van onze vos is mogelijk gemaakt door de VOC, de VIOS Ondernemers Club. Daar zijn we natuurlijk ontzettend blij mee!
Na alle gezelligheid op het veld was er aan het einde van de training nog een verrassing. Alle kinderen kregen een leuke goodiebag mee naar huis. Deze goodiebags zijn mogelijk gemaakt door de Vrienden van VIOS en SuccesPrint Vaassen. Ook hen willen we hartelijk bedanken voor hun bijdrage.
En wie denkt dat dit het laatste bezoek van onze vos was, heeft het mis. Onze nieuwe vriend zal regelmatig zijn snuit laten zien tijdens de trainingen van de Kidsclub en natuurlijk bij andere leuke activiteiten en evenementen binnen c.s.v. VIOS.
Nu rest alleen nog die ene belangrijke vraag… Hoe gaat onze mascotte heten?
Wij zijn ontzettend benieuwd naar alle creatieve
inzendingen. Misschien loopt onze vos op 3 oktober wel rond met de naam die jij
hebt bedacht!
