Geschreven door Serge Poppelaars
9-03-2026 11:41
Lezing over toenemend populisme in Stadscafé Apeldoorn
9-03-2026 11:41
Lezing over toenemend populisme in Stadscafé Apeldoorn

APELDOORN - D66 Apeldoorn en VVD Apeldoorn organiseren op zaterdag 14 maart een openbare lezing van Bas Erlings. De bijeenkomst vindt plaats in Stadscafé Apeldoorn.
Tijdens de lezing spreekt Erlings over zijn boek Het spel van de populist. Daarin gaat hij in op de werking en aantrekkingskracht van populisme in het huidige politieke landschap. De bijeenkomst wordt georganiseerd in aanloop naar de Gemeenteraadsverkiezingen.
Met de bijeenkomst willen beide partijen inwoners van Apeldoorn en andere geïnteresseerden de kans geven zich te verdiepen in actuele politieke ontwikkelingen en hierover met elkaar in gesprek te gaan. Aanmelden is niet verplicht. De inloop begint om 16.30 uur, waarna de lezing om 17.00 uur start. Na afloop is er gelegenheid om na te praten tijdens een informele borrel.
