16-03-2025 8:31
Klompenpaden Emst opgeknapt tijdens NL Doet

De werkgroep Klompenpaden in Emst was blij verrast toen er, naar aanleiding van hun oproepje in de pers, elf vrijwilligers zich meldden om tijdens NL Doet de handen uit de mouwen te steken. Veelal vrijwilligers buiten de eigen klompenpad vrijwilligers om. Mensen die zomaar spontaan de werkgroep kwamen helpen met de klus.
De vrijwilligers begonnen met een kopje koffie met gebak bij de Kiosk de Kievit op het Kievitsveld. Hoewel het nog fris was 's ochtends was de stemming meteen al gezellig. Kennismaken met elkaar en de werkgroep Klompenpaden Emst en daarna aan de slag. Langs het loobrinkerpad zijn er een aantal palen vervangen waarop de routebordjes van het pad staan. Bij het viaduct naar Zuuk, waar ook het oversteek pad loopt naar het Oener Klompenpad is de trapleuning volledig vervangen.
In een paar uur tijd zijn er een hoop klussen geklaard en de werkgroepleden zijn zeer tevreden. Aan het eind van de ochtend verzamelden de vrijwilligers zich weer bij de Kiosk de Kievit en werden zij getrakteerd op een snack en een drankje. Het was een gezellige en productieve ochtend en de werkgroep Klompenpaden kreeg de toezegging van de vrijwilligers dat zij in de toekomst nog eens bereid zijn om een klus te klaren langs de klompenpaden in Emst.
