Geschreven door Serge Poppelaars
4-12-2025 12:34
Aangepast zwemmen met ondersteuning bij Malkander Apeldoorn
4-12-2025 12:34
Aangepast zwemmen met ondersteuning bij Malkander Apeldoorn
.jpg)
APELDOORN - Voor Apeldoorners die graag willen bewegen in het water maar daarbij wat extra ondersteuning nodig hebben, start in januari een nieuwe activiteit. Vanaf vrijdag 16 januari bieden Accres, Sportservice Apeldoorn en De Klup Apeldoorn onder de vlag van Only Friends Apeldoorn aangepast zwemmen aan.
De activiteit is bedoeld voor mensen vanaf zestien jaar met een beperking die willen genieten van sporten in een rustige en veilige omgeving. Tijdens het uur in het zwembad begint de groep met eenvoudige oefeningen en een paar baantjes. Daarna is er ruimte om vrij te zwemmen. Wie wil, kan afsluiten in het bubbelbad of de sauna, zodat het sporten ook een moment van ontspanning wordt.
De initiatiefnemers hopen dat het zwemuur een vaste plek krijgt voor deelnemers die zoeken naar laagdrempelig en gezellig bewegen. Het aangepaste zwemmen vindt elke vrijdagavond plaats van 18.00 tot 19.00 uur in Aquacentrum Malkander aan de Dubbelbeek. Aanmelden kan via e-mail bij de organisatie.
